Mam już konto

Zaloguj się

Nie mam jeszcze konta

Zarejestruj się

Internetowa puszka od Mastercard

Moi drodzy, w tym roku we współpracy z Mastercard uruchomiliśmy dla Was portal iWolontariusz – Bazę Wolontariuszy Finałów WOŚP. Będziemy sukcesywnie rozbudowywać jej funkcjonalności. Już na początku roku każdy zapisany w bazie Wolontariusz otrzyma możliwość odpalenia swojej indywidualnej eSkarbonki – po raz pierwszy w historii naszej Fundacji dostaniecie własną internetową puszkę. Drodzy, gorąco zachęcam do używania bazy i zakładania internetowych puszek. Wiele wspólnych akcji z Mastercard pokazało siłę internetu, więc korzystajmy aby realizować cel naszej Fundacji. Doceniając Waszą pracę Mastercard przygotował również bezcenną niespodziankę.

Baza Wolontariuszy Finałów Wielkiej Orkiestry Światecznej pomocy to solidna struktura do komunikacji ze społecznością Wolontariuszy. Portal ten będzie sukcesywnie rozwijany, dzięki partnerstwu z Mastercard. Już podczas tego finału będziemy mogli wprowadzić nowe niedostępne do tej pory funkcjonalności. Skarbonki internetowe są znane już od kilku lat, ale do tej pory nie było możliwości powiązania takiego narzędzia z konkretnym wolontariuszem. Dzięki uruchomionej bazie ograniczenie to zostało zniesione. Funkcjonalnośc eSkarbonki od Mastercard pojawi się w panelu bazy iWolontariusz już na początku stycznia. Każdy, kto będzie chciał z niej skorzystać, w bardzo prosty sposób będzie mógł ją uaktywnić i pobrać swój indywidualny link. Status skarbonki będzie widoczny w panelu bazy oraz na stronie eskarbonka.wosp.org.pl w postaci symbolicznego światełka.

To jeszcze nie koniec dobrych informacji. Mastercard docenia zaangażowanie wolontariuszy w działania WOŚP, dlatego na okoliczność nadchodzącego 26. Finału przygotował bezcenną niespodziankę. Zakładając własną skarbonkę można wpisać propozycję niespodzianki dla swojego sztabu. Nikt nie wie lepiej z czego najbardziej ucieszyliby się Wasi orkiestrowi przyjaciele, niż wy sami. Nie pomijajcie tego etapu przy rejestracji, ponieważ grając z Mastercard nigdy nie wiecie kiedy może spotkać Was bezcenna niespodzianka. A to oznacza, że Mastercard urzeczywistni najciekawszą z Waszych propozycję.

Mastercard docenia pracę Wolontariuszy

W tym roku Mastercard przy współpracy z Fundacją uruchomił portal iWolontariusz skupiający wszystkich wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Portal nie tylko skupia całą społeczność WOŚP, ale również daje nowe możliwości kwestowania. Od 26. finału każdy wolontariusz może zbierać darowizny również online, a zebrane w ten sposób kwoty sumują się. To nie koniec nowości – każda przekazana suma to symboliczne Światełko do Nieba dla darczyńcy i wolontariusza, które będzie można znaleźć pod adresem eSkarbonka.wosp.or.pl. Mastercard powiększy sumę wpłat do eSkarbonki. Zakładając eSkarbonkę wolontariusze będą mogli zaproponować bezcenną niespodziankę dla swojego sztabu, najciekawsza propozycja zostanie spełniona przez Mastercard.

eSkarbonka opracowana przez Mastercard we współpracy z Fundacją dedykowana jest wszystkim wolontariuszom – rozszerza możliwości kwestowania nie tylko pod względem zasięgu, ale również czasu zbiórki. Kwestowanie przy pomocy eSkarbonki można zacząć już teraz. Każdy wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy może się zalogować do swojego konta na portalu iWolontariusz.wosp.org.pl i tam uruchomić funkcję eSkarbonki w dosłownie kilku krokach. Następnie wystarczy pobrać unikalny link do skarbonki, który można rozsyłać po swoich znajomych, udostępniać na profilu w portalach społecznościowych, blogach, stronach internetowych – dosłownie wszędzie. Wszystkie datki będą wyświetlane na stronie eSkarbonka.wosp.org.pl w postaci symbolicznych „Światełek do Nieba”. Na tej stronie każdy może odnaleźć swoje światełko, a następnie udostępnić je na facebooku. Światełka za wpłaty dokonane przy użyciu karty Mastercard lub portfela Masterpass będą większe oraz będą w kolorach marki.

Każdy wolontariusz na profilu iWolontariusz będzie mógł sprawdzić w dowolnym momencie aktualną sumę zbiórki dla jego skarbonki.

Co więcej, Mastercard powiększy kwotę wpłat zebranych przy użyciu eSkarbonki. Dzięki temu na konto Fundacji zostanie przekazana większa suma niż ta rzeczywiście zebrana, a wszystko to dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Mastercard docenia ciężką pracę wolontariuszy w realizacji celu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego każdy, kto założy eSkarbonkę może zaproponować bezcenną niespodziankę dla swojego sztabu. Wystarczy opisać swoją propozycję takiej niespodzianki. Mastercard wybierze najciekawszy pomysł i go urzeczywistni. Takiej okazji nie można przegapić.

Pamiętajcie, grając z Mastercard nigdy nie wiecie, kiedy może spotkać Was bezcenna niespodzianka